Jsem také na:

Facebook

Aktuality

IM Malayisa 2019

Den 26 říjen, 2019

10:08:48, 9. v kategorii, 45 celkem, lépe to tentokráte prostě nešlo. Nebudu se vymlouvat na neskutečný pařák, na přípravu apod. Po polovině kola mi neskutečně seklo a stal se z toho boj o dokončení. Cítil jsem se jako vymačkaný citrón….Plakající Ale na druhou stranu, dobrý mentální trénink. Protože takhle jsem se FAKT dlouho nenatrápil…. 
Tak třeba příště, tedy, pokud s tím neseknu…Smějící se

PS: Kdo dokončil v těchto podmínkách, sám nad sebou vyhrálÚsměv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Běh na Sokol 2019

Den 18 srpen, 2019

     V neděli jsem se po dvou letech neúčasti postavil na strat legendárního běhu na Sokol do nedaleké Malé Skály. Tentokrát jsem stál po boku nestárnoucího Oldy Sedláčky a mého klubového parťáka Petra Sedláčka. Ano, Sedláčkové byli v přesile a já tak dal do dvoukilometrového běhu vše, co ve mně ten den byloÚsměv No, byť jsem se snažil sebevíc, rychleji to prostě nešlo a konečných 13:36 je o půl minuty zhoršení oproti času minulémuPlakající Každopádně Petrovi jsem nepodlehl, i když jsem se hodně bál a za každým stromem ohlížel, zdali se za mnou nevyřítí jeho mocný vousSmějící se Nevyřítil, ale na jeho obhajobu musím připomenout, že Petr dva měsíce nemohl běhat a musel léčit svou bolavou nohu. Velká poklona patří Oldovi, který na vrchol Sokolu vyběhl jako za mlada a patří mu můj obdiv! Doufám, že i já se v jeho věku budu schopen dostat svými silami na vrchol.

     Na závěr samozřejmě poděkování organizátorům za krásný rodinný závod.

     Výsledky je možno najít zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slovakman 2019

Den 03 srpen, 2019

     Slovakman 2019, těšil jsem se, že si spravím chuť po Rothu, leč pravdou je, že to dopadlo ještě hůře… Vyplaval jsem druhý za Davidem Jílkem, z kola jsem přijel druhý za Petrem Vabrouškem a Pepou Křivánkem a běh, běh byl pro mne opravdovým očistcem. Do cíle jsem se dosunul sílou vůle po 3:44 běhu, neskutečném přemlouvání a trápení, v celkovém čase 9:30 na osmém místě. ( Můj nejhorší čas na dlouhém triatlonu v mé historii:-( )
     Suma sumárum, plavání a kolo sedlo parádně, běh evidentně ve znamení nahromaděné únavy naprosto bez síly. Nyní je mi jasné, že mé tréninky po Rothu zaměřené na běh byly totální kravinou a měl jsem jednoznačně více odpočívat. Prostě jak to bývá, méně bývá v konečném důsledku více…

     Výsledky je možno najít zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strana 1 z 35

Podpora

  • Bemaniax 270

    MELCON

Nadcházející akce

Žádné události

Zajímavé odkazy

  • Czech tri series 235

    cta mala 235